Co děláme


Zabýváme se především realizací veřejného osvětlení měst a obcí, osvětlením průmyslových a kancelářských budov či logistických areálů. Realizací rozvodů silnoproudu i slaboproudu v průmyslových, komerčních i bytových objektech, dodávkami a montážemi rozvaděčů. Dále nabízíme služby v oblasti přenesené správy veřejného osvětlení, revizní činnosti elektro, projekční činnosti elektro, zemních prací, vyhledávání kabelových poruch a v neposlední řadě také návrhů a realizací všech druhů osvětlení.
 

Nabízené služby:
 
Elektroinstalační práce libovolného rozsahu
 
instalace napájecí kabeláže v průmyslových, kancelářských či bytových objektech a to včetně drobných stavebních úprav.
 
 
Rekonstrukce veřejného osvětlení a rozhlasu
 
v této oblasti jsme schopni také poskytnout úplný servis. Spolupracujeme přímo s výrobci svítidel a technologií drátového i bezdrátového rozhlasu, prostřednictvím kterých jsme schopni zajistit příslušný návrh či projekt, disponujeme autorizovanými montážními techniky, provádíme správu a údržbu.
 
 
Výroba rozvaděčů
 
jsme schopni návrhu, projekce a výroby včetně finální montáže: napájecích rozvaděčů libovolného typu, nejčastěji vyrábíme a dodáváme napájecí rozvaděče pro veřejné osvětlení měst a obcí, průmyslových a komerčních objektů.
 
 
Vyhledávání a oprava kabelových poruch
 
jsme vybaveni měřícím vozem a veškerou potřebnou měřící technikou pro identifikování místa poruchy zemních kabelů.
 
 
Projekční činnost v oblasti elektro
 
spolupracujeme s projektanty v oblasti elektro a specializujeme se na návrh světelných soustav. Projekt umíme přizpůsobit pro potřeby investora jak z hlediska výše investičních nákladů, tak i energetické účinnosti. Zajístíme také potřebné světelně-technické výpočty.